IGOPAK – Opakowania stworzone na miarę

Profesjonalne opakowania dla przemysłu

Od wielu lat działamy w zakresie projektowania i produkcji  opakowań i pojemników transportowych. Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy na Europejskim rynku opakowań przemysłowych, pozwala nam optymalnie określić i dopasować ofertę świadczonych usług i produktów do wymagań naszych Klientów. Nasze opakowania przemysłowe stosowane są przez branżę automotive m.in. w Unii Europejskiej, Azji , Afryce i  Ameryce Płn.

📦

Produkty które oferujemy

Specjalizujemy się w produkcji opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku, które wykonane są ze spienionego polietylenu, poliuretanu jak i polipropylenu komorowego. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno specjalistyczne skrzynie, wózki stalowe z wkładami tekstylnymi, jak i opakowania termoformowane oraz pojemniki z tworzyw. Dzięki szerokiemu asortymentowi, nasi Klienci mogą wybierać spośród wielu typów nowoczesnych opakowań i pojemników.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy zarówno telefonicznie jak i korzystając z wygodnego formularza. Postaramy się możliwie szybko odpowiedzieć na pytania lub skontaktować się z Państwem. Czasem wystarczy jeden telefon lub mail, by pomóc Państwu wybrać najlepsze opakowania przemysłowe.

Lubimy być potrzebni Klientom

To nasze motto … Traktujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem. Zawsze poświęcamy wiele uwagi na poznanie potrzeb Klienta, dzięki temu efekt końcowy pozwala na zwiększenie wydajności oraz znaczne obniżenie kosztów związanych z procesem pakowania wyrobów. Projektujemy opakowania przemysłowe specjalnie z myślą o Państwa wygodzie i potrzebach. Wciąż staramy się udoskonalać nasze pojemniki transportowe, spełniając przy tym światowe standardy.

© Copyright - Wagnerowski.pl